Genealogie van Zoeterwoude

een zoektocht in het verleden naar familienamen en relaties

Voeg bladwijzer toe
BINNENDIJK Johanna

BINNENDIJK Johanna

Vrouwelijk 1756 - 1785  (~ 29 jaar)

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  BINNENDIJK JohannaBINNENDIJK Johanna is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 19 sep 1756 in Leiderdorp; is gestorven in in Zoeterwoude; is begraven op 24 okt 1785 in Leiderdorp.

    Johanna is getrouwd met VRIJENBERG Pieter circa 1780 (Wettelijk). Pieter (zoon van VRIJENBERG Pieter en MEULEN, VAN DER Trijntje) is geboren op (00 00 1751); is gestorven op 23 jun 1817 in Zoeterwoude. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. VRIJENBERG Trijntje  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 11 sep 1785 in Leiderdorp; is gestorven in in Zoeterwoude; is begraven op 27 dec 1785 in Leiderdorp.


Generatie: 2

  1. 2.  VRIJENBERG TrijntjeVRIJENBERG Trijntje Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Johanna1) is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 11 sep 1785 in Leiderdorp; is gestorven in in Zoeterwoude; is begraven op 27 dec 1785 in Leiderdorp.



Deze site werd aangemaakt door The Next Generation of Genealogy Sitebuilding v. 13.1, geschreven door Darrin Lythgoe © 2001-2026.

Gegevens onderhouden door Thea Onderwater.