Genealogie van Zoeterwoude

een zoektocht in het verleden naar familienamen en relaties

Voeg bladwijzer toe
OUTSHOORN Cornelis Sijmons

OUTSHOORN Cornelis Sijmons

Mannelijk ca. 1645 - (00 00 1695)

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  OUTSHOORN Cornelis SijmonsOUTSHOORN Cornelis Sijmons is geboren circa 1645 in Zoeterwoude; is gestorven op (00 00 1695) in Zoeterwoude.

    Cornelis is getrouwd met CLAESSE Aefie Nannings op 30 mei 1672 (Reli) in Zoeterwoude. Aefie (dochter van CLAESZ Ferdinadus en GERRITSEN Engeltje Jeroense) is geboren circa 1630 in Zoeterwoude; is gestorven in 1684 in Zoeterwoude. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. OUTSHOORN Simon Cornelisz  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 14 feb 1673 in Zoeterwoude; is gestorven vóór 1713 in Zoeterwoude.
    2. 3. OUTSHOORN Ferdinandus Cornelisz  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 23 feb 1675 in Zoeterwoude.
    3. 4. OUTSHOORN Catharina Cornelis  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 07 jun 1676 in Zoeterwoude.

    Cornelis is getrouwd met AA, VAN DER Maria Claasdr in 1689 (Wettelijk). Maria (dochter van AA, VAN DER Claes Francken en LEEUWEN, VAN Ermpgen Jorisdr) is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 18 nov 1660 in Zoeterwoude. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. OUTSHOORN Catharina Cornelisse  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 09 mrt 1690 in Zoeterwoude.
    2. 6. OUTSHOORN Claas Cornelisz  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 29 jun 1691 in Zoeterwoude; is gestorven vóór 1692 in Zoeterwoude.
    3. 7. OUTSHOORN Cornelia Cornelisse  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 23 okt 1692 in Zoeterwoude.
    4. 8. OUTSHOORN Ermpje Cornelisse  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 31 mei 1694 in Zoeterwoude.
    5. 9. OUTSHOORN Maria Cornelisse  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 06 nov 1695 in Zoeterwoude.


Generatie: 2

  1. 2.  OUTSHOORN Simon CorneliszOUTSHOORN Simon Cornelisz Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelis1) is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 14 feb 1673 in Zoeterwoude; is gestorven vóór 1713 in Zoeterwoude.

    Simon is getrouwd met BERGH Maria Pieters op 16 feb 1700 (Wettelijk) in Zoeterwoude. Maria (dochter van BERGH Pieter Claesz en NN Maartje Wouters) is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 06 mei 1675 in Zoeterwoude. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  2. 3.  OUTSHOORN Ferdinandus CorneliszOUTSHOORN Ferdinandus Cornelisz Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelis1) is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 23 feb 1675 in Zoeterwoude.

  3. 4.  OUTSHOORN Catharina CornelisOUTSHOORN Catharina Cornelis Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelis1) is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 07 jun 1676 in Zoeterwoude.

  4. 5.  OUTSHOORN Catharina CornelisseOUTSHOORN Catharina Cornelisse Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelis1) is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 09 mrt 1690 in Zoeterwoude.

  5. 6.  OUTSHOORN Claas CorneliszOUTSHOORN Claas Cornelisz Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelis1) is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 29 jun 1691 in Zoeterwoude; is gestorven vóór 1692 in Zoeterwoude.

  6. 7.  OUTSHOORN Cornelia CornelisseOUTSHOORN Cornelia Cornelisse Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelis1) is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 23 okt 1692 in Zoeterwoude.

  7. 8.  OUTSHOORN Ermpje CornelisseOUTSHOORN Ermpje Cornelisse Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelis1) is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 31 mei 1694 in Zoeterwoude.

  8. 9.  OUTSHOORN Maria CornelisseOUTSHOORN Maria Cornelisse Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelis1) is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 06 nov 1695 in Zoeterwoude.



Deze site werd aangemaakt door The Next Generation of Genealogy Sitebuilding v. 13.1, geschreven door Darrin Lythgoe © 2001-2026.

Gegevens onderhouden door Thea Onderwater.