Genealogie van Zoeterwoude

een zoektocht in het verleden naar familienamen en relaties

Voeg bladwijzer toe
NN Aechje Jans

NN Aechje Jans

Vrouwelijk ca. 1646 -

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  NN Aechje JansNN Aechje Jans is geboren circa 1646 in Zoeterwoude.

    Aechje is getrouwd met IMMERSEEL, VAN Bouwen Gerritsz op 16 feb 1676 (Reli) in Zoeterwoude. Bouwen (zoon van IMMERSEEL, VAN Gerrit Dirkxz en ONDERWATER, VAN Marijtgen Bouwen) is geboren circa 1631 in Zoeterwoude; is gestorven na 1679 in Zoeterwoude. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. IMMERSEEL Gerardus Bouwense  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt in apr 1677 in Zoeterwoude; is gestorven vóór 1679 in Zoeterwoude.
    2. 3. IMMERSEEL Annitje Bouwens  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt in aug 1679 in Zoeterwoude.


Generatie: 2

  1. 2.  IMMERSEEL Gerardus BouwenseIMMERSEEL Gerardus Bouwense Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Aechje1) is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt in apr 1677 in Zoeterwoude; is gestorven vóór 1679 in Zoeterwoude.

  2. 3.  IMMERSEEL Annitje BouwensIMMERSEEL Annitje Bouwens Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Aechje1) is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt in aug 1679 in Zoeterwoude.

    Annitje is getrouwd met BRUIJN, DE Pieter Arendse op 07 mei 1701 (Wettelijk) in Benthuizen. Pieter (zoon van BRUIJN, DE Arend Arienz en VERDOES Marie Cornelis) is geboren circa 1676 in Benthuizen; is gestorven vóór 1712 in Zoeterwoude. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. BRUIJN, DE Cornelis Piterse  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Benthuizen; is gedoopt op 21 mei 1702 in Zoeterwoude.
    2. 5. BRUIJN, DE Maria Piters  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Benthuizen; is gedoopt op 07 jun 1703 in Zoeterwoude.
    3. 6. BRUIJN, DE Catharina Piters  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Benthuizen; is gedoopt op 22 nov 1704 in Zoeterwoude.

    Annitje is getrouwd met DUIJTS Leendert Janse op 18 apr 1712 (Wettelijk) in Zoeterwoude. Leendert is geboren circa 1692 in Zoeterwoude. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 3

  1. 4.  BRUIJN, DE Cornelis PiterseBRUIJN, DE Cornelis Piterse Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Annitje2, 1.Aechje1) is geboren in in Benthuizen; is gedoopt op 21 mei 1702 in Zoeterwoude.

  2. 5.  BRUIJN, DE Maria PitersBRUIJN, DE Maria Piters Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Annitje2, 1.Aechje1) is geboren in in Benthuizen; is gedoopt op 07 jun 1703 in Zoeterwoude.

  3. 6.  BRUIJN, DE Catharina PitersBRUIJN, DE Catharina Piters Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Annitje2, 1.Aechje1) is geboren in in Benthuizen; is gedoopt op 22 nov 1704 in Zoeterwoude.



Deze site werd aangemaakt door The Next Generation of Genealogy Sitebuilding v. 13.1, geschreven door Darrin Lythgoe © 2001-2026.

Gegevens onderhouden door Thea Onderwater.