Genealogie van Zoeterwoude

een zoektocht in het verleden naar familienamen en relaties

Voeg bladwijzer toe
HORST, VAN DER Arie Dirkse

HORST, VAN DER Arie Dirkse

Mannelijk ca. 1681 -

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  HORST, VAN DER Arie DirkseHORST, VAN DER Arie Dirkse is geboren circa 1681.

    Arie is getrouwd met VLIET, VAN Cornelia Frederiks vóór 1718 (Wettelijk) in Zoeterwoude. Cornelia (dochter van VLIET, VAN Frederik Cornelis en LEEUWEN, VAN Marij Heijndriks) is gedoopt op 31 mrt 1687 in Moordrecht; is gestorven na 1731. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. HORST, VAN DER Anna Aris  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 14 aug 1718 in Zoeterwoude; is gestorven vóór 1722 in Zoeterwoude.
    2. 3. HORST, VAN DER Dirk Arise  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 29 okt 1720 in Zoeterwoude.
    3. 4. HORST, VAN DER Anna Aris  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 11 mei 1722 in Zoeterwoude.


Generatie: 2

  1. 2.  HORST, VAN DER Anna ArisHORST, VAN DER Anna Aris Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Arie1) is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 14 aug 1718 in Zoeterwoude; is gestorven vóór 1722 in Zoeterwoude.

  2. 3.  HORST, VAN DER Dirk AriseHORST, VAN DER Dirk Arise Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Arie1) is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 29 okt 1720 in Zoeterwoude.

  3. 4.  HORST, VAN DER Anna ArisHORST, VAN DER Anna Aris Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Arie1) is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 11 mei 1722 in Zoeterwoude.



Deze site werd aangemaakt door The Next Generation of Genealogy Sitebuilding v. 13.1, geschreven door Darrin Lythgoe © 2001-2026.

Gegevens onderhouden door Thea Onderwater.