Genealogie van Zoeterwoude

een zoektocht in het verleden naar familienamen en relaties

Voeg bladwijzer toe
KOOT Arij Claase

KOOT Arij Claase

Mannelijk 1757 -

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  KOOT Arij ClaaseKOOT Arij Claase is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 13 jan 1757 in Zoeterwoude.

    Arij is getrouwd met BOGAARDS Elisabeth Teunisdr op 15 jan 1792 (Wettelijk) in Zoeterwoude. Elisabeth is geboren circa 1755; is gestorven op 05 aug 1805 in Zoeterwoude. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. KOOT Maria Ariesdr  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 21 jun 1793 in Zoeterwoude; is gestorven op 17 feb 1858 in Overschie.

    Arij is getrouwd met SCHIEBROEK Ingelberta op 20 apr 1806 (Wettelijk) in Zoeterwoude. Ingelberta (dochter van SCHIEBROEK Arie Danielsz en WASSENAAR Cornelia Huijbers) is gedoopt op 17 mei 1756 in Hazerswoude; is gestorven op 20 mei 1822 in Hazerswoude. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 2

  1. 2.  KOOT Maria AriesdrKOOT Maria Ariesdr Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Arij1) is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 21 jun 1793 in Zoeterwoude; is gestorven op 17 feb 1858 in Overschie.

    Maria is getrouwd met KLEIJWEG Adrianus op 28 apr 1826 (Wettelijk) in Hazerswoude. Adrianus (zoon van KLEIJWEG Pieter Arisz en EIJK, VAN Trijntje Arisse) is gedoopt op 25 nov 1799 in Schipluiden. [Gezinsblad] [Familiekaart]




Deze site werd aangemaakt door The Next Generation of Genealogy Sitebuilding v. 13.1, geschreven door Darrin Lythgoe © 2001-2026.

Gegevens onderhouden door Thea Onderwater.