Genealogie van Zoeterwoude

een zoektocht in het verleden naar familienamen en relaties

Voeg bladwijzer toe
MEULEN, VAN DER Maria Harmensdr

MEULEN, VAN DER Maria Harmensdr

Vrouwelijk 1700 - 1765  (~ 64 jaar)

Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  MEULEN, VAN DER Maria HarmensdrMEULEN, VAN DER Maria Harmensdr is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 15 aug 1700 in Zoeterwoude; is gestorven op 17 jan 1765 in Zoeterwoude.

    Maria is getrouwd met ZIJL, VAN Maarten op 10 mei 1739 (Wettelijk) in Zoeterwoude. Maarten is geboren circa 1709 in Hoogmade; is gestorven vóór 1775 in Zoeterwoude. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. ZIJL, VAN Joanna Maartens  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 30 jul 1741 in Zoeterwoude; is gestorven vóór 1775.


Generatie: 2

  1. 2.  ZIJL, VAN Joanna MaartensZIJL, VAN Joanna Maartens Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Maria1) is geboren in in Zoeterwoude; is gedoopt op 30 jul 1741 in Zoeterwoude; is gestorven vóór 1775.



Deze site werd aangemaakt door The Next Generation of Genealogy Sitebuilding v. 13.1, geschreven door Darrin Lythgoe © 2001-2026.

Gegevens onderhouden door Thea Onderwater.